جمعه , تیر ۲۹ ۱۴۰۳
صفحه اصلی / سنگ نمک صنعتی / نمک پودری / کارخانه تولید نمک پودری گرمسار
نمک پودری

کارخانه تولید نمک پودری گرمسار

کارخانه تولید نمک پودری گرمسار، نمک پودری بدون کریستال به سفارش مشتری تولید و ارسال می گردد، بسته بندی در کیسه های ۲۵ کیلویی و ۴۰ کیلویی، توجه داشته باشید بسته بندی نمک پودری در کیسه جامبو بگ سبب سفت شدن این نوع از نمک خواهد شد.

نمک پودری ریزترین نمک در بین انواع نمک هاست و به آن نرم نمک یا نمک آردی نیز گفته می شود. نمک های پودری بیشتر در صنایعی کاربرد دارد که وجود کریستال هایی نمک آسیب زا است. این نمک در خوراک انسان، دام و صنایع به کار می رود. در میان انواع نمک های صنعتی نمک صنعتی پودری ارزان ترین نمک است .

روش تولید نمک صنعتی

معمولا نمک های استخراج شده از معادن به صورت سنگ های بسیار بزرگ هستند. این سنگ نمک ها برای استفاده ی صنعتی وارد دستگاه های نمک کوبی می شوند و بسته به اندازه و نوع مصرف، نام های متفاوتی می گیرند. نمک پودری، نمک شکری، نمک کریستالی و نمک صدفی از جمله ی این موارد هستند. نکته ی مهم اینکه ، میزان خلوص نمک صنعتی بسته به کاربرد آن در صنایع مختلف متفاوت است. به طور کلی می توان گفت که تفاوت اصلی نمک صنعتی با نمک خوراکی در میزان خلوص کمتر، تصفیه نشدن و عدم ید است در حالی که میزان خلوص نمک خوراکی به ۹۹ درصد می رسد.

نمک پودری رایج ترین نمک مورد استفاده در صنایع است. تولید این نمک عمدتا در مناطق گرم و خشک انجام می شود چون نمک های پودری، خشک و فاقد هرگونه رطوبت هستند به سرعت رطوبت را به خود جذب می کنند و به شکل کلوخه در می آیند. بنابراین این نمک ها باید به نحوی بسته بندی شوند تا هیچ گونه رطوبتی در آن ها نفوذ نکند.

نمک پودری ریزترین نمک در بین انواع نمک هاست و به آن نرم نمک یا نمک آردی نیز گفته می شود

نمک پودری

کاربرد نمک پودری در صنایع

اگر نمک پودری پس از بیرون آمدن از دستگاه نمک کوبی تصفیه شود برای مصارف خوراک انسان و دام مورد استفاده قرار می گیرد. این نمک به صورت تصفیه نشده برای مصارف صنعتی به کار برده می شود. کاربرد اصلی این نمک در تهیه ی دان، نهاده های مرغ و طیور است. علاوه بر این، نمک آردی در کارخانه های تولید مواد غذایی، یخ سازی و ضد یخ سازی، مراکز پرورش ماهی، دام و طیور، اسید سازی، تصفیه خانه ها و فاضلاب کاربرد دارد.

نمک پودری

فروش عمده نمک پودری

در ایران به دلیل وجود معادن متعدد نمک و تکنولوژی استخراج و تولید، امکان فروش نمک صنعتی  به صورت فله و عمده وجود دارد. همچنین شرایط صادرات نمک صنعتی به کشورهای همسایه و اروپایی مهیا شده است.

نمک پودری در کارخانه های تولید مواد غذایی، یخ سازی، ضد یخ سازی، مراکز پرورش ماهی و دام و طیور کاربرد دارد

نمک پودری

در آخر باید گفت که نمک پودری ارزان ترین و رایج ترین نمک صنعتی در انواع کشورها است. این نمک در صنایع مختلفی مانند تصفیه خانه، بازیافت، دان مرغ، پرورش دام و طیور کاربرد دارد. خوشبختانه در ایران به دلیل وجود معادن نمک امکان تولید، توزیع و صادرات آن میسر می باشد.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09194601519
سامانه پيامکي دریافت پیشنهادات و انتقادات : 50001040456019
شماره فکس: 02143852831
کانال تلگرام: namaksaraa@
صفحه اینستاگرام: namaksaraa
یست الکترونیکی: info@halito.ir

این مطالب را نیز ببینید!

پودر سنگ نمک

کارخانه تولید پودر سنگ نمک سفید گرمسار

کارخانه تولید پودر سنگ نمک سفید گرمسار، نمک پودر شده، پودر نمک، نمک پودری، بسته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *