پنج شنبه , مرداد ۱۴ ۱۴۰۰
صفحه اصلی / سنگ نمک رنگی / سنگ نمک قرمز / تهیه انواع سنگ نمک قرمز
سنگ نمک قرمز

تهیه انواع سنگ نمک قرمز

تهیه انواع سنگ نمک قرمز به صورت فله، مناسب برای تولید سنگ نمک تزئینی، تولید آجر نمک، استفاده به عنوان سنگ نمک صفحه ای ویژه پخت و پز، برای استعلام قیمت سنگ نمک قرمز تماس بگیرید.

سنگ نمک قرمز چیست؟

ایران کشور پهناوری با معادن عظیم سنگ نمک است که این امر با توجه به تنوع محصولات و امکان استخراج آن با قیمت بسیار مناسب، موجب شده بسیاری از مواد استخراج شده، برای مصرف تزیینی به کار رود.

سنگ نمک قرمز نوعی از سنگ نمک است که به دلیل وجود آهن فراوان درون خود، رنگ آن به قرمز گرایش پیدا کرده است و بیشتر جهت مصارف دکوری، ساخت آجر نمک و استفاده به عنوان سنگ نمک صفحه ای پخت و پز کاربرد دارد.

سنگ نمک قرمز

سنگ نمک قرمزی که در اختیار مجموعه هالیتو می‌باشد با تنوع زیادی در رنگ، به صورت کمرنگ و پر رنگ وجود داشته و یا دارای رگه هایی از رنگ های دیگر به صورت ترکیبی وجود دارد و یا یکدست می‌باشد.

این تنوع هم نظر کسانی که برای مصارف تزیینی به این نوع سنگ احتیاج دارند و هم افرادی که کارایی صنعتی را از سنگ نمک قرمز می‌خواهند را جلب می‌کند.

سنگ نمک قرمز

معدن سنگ نمک قرمز کجاست؟

سنگ نمک قرمز در دو نقطه از دنیا بیشتر از سایر کشورها دیده شده است که این دو کشور ایران و پاکستان می‌باشند البته منابع سنگ نمک قرمز و نارنجی پاکستان تا حدی بیشتر از ایران است ولی از لحاظ قیمتی بسیار بالاتر از نمونه ایرانی است.

کشور پاکستان و تجار این کشور، با سالها تبلیغ در بازارهای بین المللی، سنگ نمک قرمز پاکستان و یا همان هیمالیا را به دنیا معرفی کرده‌اند این در حالی است که از لحاظ مواد معدنی با سنگ نمک قرمز ایران تفاوت چندانی ندارد.

سنگ نمک قرمز

اما در دو سال گذشته بسیاری از کشورها متوجه این موضوع شده‌اند و سنگ نمک قرمز خود را از ایران تهیه می‌کنند.

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین صادر کننده سنگ نمک قرمز در ایران است

خواص سنگ نمک قرمز

همانطور که گفته شد سنگ نمک قرمز مقدار آهن آن از سنگ نمک های دیگر بسیار بیشتر است به طوری که سبب شده رنگ این سنگ نمک به قرمز تغییر یابد.

اگر سنگ نمک قرمز را به صورت برش خورده و یا صفحه ای تهیه نمایید و از آن برای پخت غذاها استفاده کنید از این طریق آهن لازم وارد غذا شده و بدن شما کمبود آهن نخواهد داشت.

البته همواره به یاد داشته باشید سنگ نمک صفحه ای را اولین بار قبل از استفاده بشویید تا گرد و خاک های حاصل از برش به کلی از بین بروند.

سنگ نمک قرمز

فروش سنگ نمک صفحه ای

یکی از محصولات مجموعه هالیتو عرضه انواع سنگ نمک صفحه ای برای پخت و پز است که طعم فوق العاده‌ای را به غذا خصوصا غذاهای کبابی می‌دهد.

برای تهیه سنگ نمک صفحه ای جهت پخت و پز با ما تماس بگیرید همچنین امکان خرید این محصول به صورت تکی و عمده وجود دارد.

سنگ نمک قرمز

پخت غذا بر روی سنگ نمک تجربه‌ای بسیار بینظیر است و خواص بسیار فراوانی دارد

خواص سنگ نمک برای چشم زخم

تاکنون در سراسر دنیا آزمایشات زیادی درباره خواص سنگ نمک انجام شده و جالب این است که مشخص شده این ماده طبیعی به طرز شگفت انگیزی بر اطراف خود تاثیر می‌گذارد.

اولین تاثیر مستقیم سنگ نمک بر فضای اطراف، جذب آلودگی‌های محیطی است که این آلودگی‌ها معمولا به دو گونه وجود دارند یا ذرات معلق در هوا هستند که با چشم قابل دیدن نیستند یا انرژی های منفی موجود در فضا می‌باشند.

سنگ نمک قرمز

باوری در میان ما ایرانیان وجود دارد که سنگ نمک، چشم زخم یا همان انرژی های منفی را از ما دور می‌کند جالب است بدانید که این باور مختص به ما ایرانیان نیست و در میان کشورهای عربی با شدت بسیار بیشتری این عقیده وجود دارد.

تمامی این باورها درباره سنگ نمک که ثابت شده نیز هست کاملا درست است و سنگ نمک این ماده طبیعی و نعمت الهی، چنین قابلیتی در آن قرار داده شده است که می‌تواند انرژی منفی حاصل چشم زخم را به خود جذب کند.

فروش عمده سنگ نمک وان یکاد ارسال به سراسر کشور
۰۹۱۲۹۳۸۰۱۸۸
حسینی

از طرفی دیگر آیه وان یکاد که به آیه چشم نظر معروف است تاثیر فوق العاده زیادی در دفع چشم زخم دارد به همین منظور مجموعه سنگ نمک هالیتو سنگ نمک های درمانی را با آیه زیبای وان یکاد همراه کرده که تاثیر چند برابری و فوق العاده زیادی در دفع چشم زخم خواهد داشت.

سنگ نمک قرمز

تشخیص سنگ نمک اصل

سنگ نمک های موجود در معادن اکثرا استفاده صنعتی دارد و از خلوص بالایی برخوردار نیستند اما در بعضی مواقع و برخی از کاربردها اطمینان از خلوص سنگ نمک بسیار مهم است.

مواردی که خلوص سنگ نمک در آنها بسیار مهم است همیشه به نوعی با خوراک انسان ارتباط دارد که در این مواقع اطمینان از خوراکی بودن سنگ نمک بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

در ادامه در خصوص ۲ مدل از سنگ نمک هایی که در بازار به عنوان خوراکی مصرف می‌شود توضیح داده شده است.

سنگ نمک کریستالی: این سنگ نمک که به دل نمک نیز مشهور است از سنگ نمک هایی محسوب می‌شود که میزان آن از سایر سنگ نمک ها مانند سنگ نمک سفید بسیار کمتر است.

سنگ نمک قرمز

برای اینکه بدانیم میزان خلوص سنگ نمک کریستالی تا چه اندازه است کافیست آن را در دست بگیرید اگر مانند شیشه، دست ما از پشت سنگ نمک پیدا بود سنگ دل نمک خلوص بالایی دارد در غیر اینصورت خلوص آن کممتر از ۹۷ درصد است.

سنگ نمک سفید: سنگ نمک سفید بیشترین کاربرد آن در صنعت و تولید نمک صنعتی است اما برای تولید نمک خوراکی باید از نمونه با کیفیت آن استفاده کرد.

سنگ نمک سفید خوراکی باید حتما فاقد هر گونه رگه سیاه و قرمز باشد و کاملا یک دست سفید باشد.

سنگ نمک قرمز

البته مد نظر داشته باشید تشخیص این سنگ نمک بسیار مشکل است و سنگ نمک سفید اعلاء در بازار مصرف وجود ندارد و به طور انحصاری در مجموعه سنگ نمک هالیتو فروخته می‌شود لذا سنگ نمک های سفید گچی نیز مممکن است به عنوان ممتاز و اعلاء فروخته شوند.

قبل از خرید سنگ نمک از ما مشاوره رایگان دریافت نمایید
۰۹۱۲۹۳۸۰۱۸۸
حسینی

عکس سنگ نمک خوراکی

برای اینکه تفاوت سنگ نمک خوراکی را با سنگ نمک های معمولی ببینید به تصاویر پایین نگاه کنید. همانطور که مشاهده می‌کنید تشخیص سنگ نمک اعلاء از سنگ نمک های سفید کاری مشکل است.

سنگ نمک قرمز

سنگ نمک را از کجا بخریم

برای خرید سنگ نمک اعلاء فقط می‌بایست از طریق مجموعه سنگ نمک هالیتو اقدام نمایید چرا که معدن این سنگ نمک انحصاری در اختیار این مجموعه بوده و سنگ نمک اعلاء توسط مجموعه هالیتو به بازار ارسال می‌شود.

سنگ نمک اعلاء علاوه بر کشور ایران، در کشورهای هند، ترکیه، آذربایجان، امارات و عراق طرفداران بسیار زیادی دارد و این سنگ نمک به این کشورها صادر می‌شود.

برای اطلاع از قیمت صادرات سنگ نمک اعلاء به صورت فله و توی کیسه جامبو تماس بگیرید
۰۹۱۲۹۳۸۰۱۸۸
حسینی

علاوه بر سنگ نمک سفید اعلاء سنگ نمک قرمز که بسیار کمیاب است توسط مجموعه سنگ نمک هالیتو استخراج و صادر می‌گردد.

سنگ نمک قرمز

یافتن سنگ نمک قرمز که دارای چگالی مناسب و مواد معدنی فراوان باشد مشکل است لذا برای صادرات سنگ نمک قرمز حتما از ۲۰ روز قبل هماهنگ بفرمایید.

همچنین مجموعه هالیتو از سنگ نمک اعلاء، نمک قالبی را نیز تولید می‌کند که جهت دستگاه های دیالیز و مصارف دامی صادراتی کاربرد فراوان دارد.

منبع: بازار سنگ نمک ایران

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09194601519
سامانه پيامکي دریافت پیشنهادات و انتقادات : 50001040456019
شماره فکس: 02143852831
کانال تلگرام: namaksaraa@
صفحه اینستاگرام: namaksaraa
یست الکترونیکی: info@halito.ir

این مطالب را نیز ببینید!

سنگ نمک قرمز

قیمت روز سنگ نمک قرمز

قیمت روز سنگ نمک قرمز و سنگ نمک سفید، انواع سنگ نمک رنگی مخصوص صادرات با امکان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *