سه شنبه , مهر ۵ ۱۴۰۱
صفحه اصلی / سنگ نمک دام / کارخانه تولید نمک دامی در گرمسار
کارخانه نمک گرمسار

کارخانه تولید نمک دامی در گرمسار

کارخانه نمک گرمسار در راستای تولید انواع سنگ نمک مخصوص صنعت دامداری فعالیت ‌های گسترده انجام می دهد. سنگ نمک دامداری با هدف جلوگیری از بیماری ‌های میکروبی و گوارشی در این صنعت مورد استفاده قرار می گیرد و برای افزایش سلامت دام نقش بسزایی دارد.

کارخانه نمک گرمسار

آشنایی با انواع سنگ نمک و کاربرد آن

در راستای آشنایی با انواع سنگ نمک و کاربرد آن به معرفی این محصول می پردازیم .

سنگ نمک در واقع در گروه کانی های سدیم کلرید دسته بندی می شود که با نام هالیت یا کلرید سدیم طبیعی نیز شناخته شده می باشد. سنگ  نمک یا هالیت به رنگ های گوناگون وجود دارد. به عنوان مثال در معادن استخراج این سنگ عناصر اورانیوم و کربن به رنگ سیاه وجود دارند و باعث می‌شود که این کانی به همراه این سنگ ها استخراج شود و در نهایت رنگ تیره به خود می ‌گیرد.

از مهمترین مشخصات انواع سنگ نمک می ‌توان به مزه شور، جلای شیشه ای و سختی کم این کانی ها اشاره کرد که به راحتی از کانی های مشابه خود قابل تشخیص  است.

کارخانه نمک گرمسار

در راستای معرفی انواع سنگ نمک می توان گفت این محصولات با نام های مختلفی موجود هستند که استفاده از آنها در صنایع متفاوت دیده می شود. به عنوان مثال سنگ نمک سفید، سنگ نمک مکعبی، سنگ نمک فریدل سنگ و… از معادن مختلف استخراج می ‌شوند که کاربرد آنها در  صنایع متفاوتی  دیده می شود.

از مهمترین صنایع مصرفی سنگ نمک می توان به استفاده از آن در صنعت دام و طیور اشاره کرد.

استفاده از سنگ نمک برای صنعت دام و طیور به افزایش تولیدات این صنعت می افزاید و همچنین از انواع سنگ نمک در این صنعت برای جلوگیری از مشکلات و وقوع حوادث بیماری زا استفاده می شود.

سنگ  نمک برای تنظیم سیستم ایمنی دام ها موثر است و این محصول می ‌تواند ماهیچه ‌های آنها را مستحکم سازد. همچنین سنگ نمک باعث افزایش اشتها در حیوان می شود و رشد آن را سرعت می بخشد.

کارخانه نمک گرمسار

فروش سنگ نمک گرمسار به قیمت کارخانه

سنگ نمک از معادن مختلفی در ایران استخراج می شود و در مرحله بعد وارد کارخانه‌ ها می‌ گردد تا به صورت بسته بندی شده در اختیار صنایع مختلف قرار گیرد.

کارخانه نمک گرمسار

به عنوان مثال در بازار سنگ نمک دامی گرمسار به مشتریان معرفی می شود که از معادن این شهر استخراج شده است. برای خرید سنگ نمک دامی گرمسار به قیمت کارخانه  با استفاده از روش های اینترنتی اقدام نمایید. در سبک عرضه اینترنتی انواع سنگ نمک گرمسار تخفیفات ویژه برای مشتریان در نظر گرفته شده است که در نهایت محصول با قیمت مناسب در اختیار آنها قرار می گیرد.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09194601519
سامانه پيامکي دریافت پیشنهادات و انتقادات : 50001040456019
شماره فکس: 02143852831
کانال تلگرام: namaksaraa@
صفحه اینستاگرام: namaksaraa
یست الکترونیکی: info@halito.ir

این مطالب را نیز ببینید!

نمک گاو

مرکز عمده فروشی انواع نمک گاو و سنگ نمک دامی

مرکز عمده فروشی انواع نمک گاو و سنگ نمک دامی، سنگ نمک مخصوص گاو، انواع بلوک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *