چهارشنبه , خرداد ۳۰ ۱۴۰۳
صفحه اصلی / سنگ نمک سفید / معدن سنگ نمک سفید گرمسار
سنگ نمک سفید

معدن سنگ نمک سفید گرمسار

معدن سنگ نمک سفید گرمسار، سنگ نمک سفید کاملا یک دست جهت سختی گیر و تصفیه آب، سنگ نمک سفید رگه دار برای خوراک دام، صادرات سنگ نمک سفید بسته بندی شده، فروش عمده سنگ نمک تزیینی پایه چوبی.

انواع سنگ نمک خوراکی

در آشپزخانه، هیچ عنصری مهمتر از نمک نیست. سنگ نمک سفید معمولا مستخرج از معادن است اما به طور کلی نمک ها از تبخیر آب دریا نیز استحصال می شود. نمک جدا از این که یکی از پنج طعم اصلی (شور، شیرین، تلخ، ترش و اومامی) است، دارای خواصی است که مولکول های غذا را در هوا آزاد می کند و به غذا عطر می بخشد. در حقیقت نمک بخشی جدایی ناپذیر از طعم است.

نمک های خوراکی ممکن است با ویژگی هایی مانند منشاء جغرافیایی، روش تهیه، ناخالصی های طبیعی، افزودنی ها، طعم دهنده ها یا هدف مورد نظر (مانند مناسب بودن برای ترشی یا پخت) از هم تفکیک شوند. با توجه به مطلب ذکر شده حدود ۵۰ نوع نمک خوراکی در جهان موجود است.

سنگ نمک سفید

سنگ نمک جهت سختی گیر

در صورت داشتن دستگاه سختی گیر آب، هنگام مشاهده اتمام نمک در مخزن آب متوجه می شوید که زمان آن رسیده تا نمک سختی گیر تهیه کنید. مانند بسیاری از مردم، شما نیز ممکن است از دیدن انواع نمک های سختی گیر آب گیج شوید. قرص های نمک تبخیر شده، سنگ نمک سفید، پلت های نمک و غیره. برخی از پلت های نمک سختی گیر که در فروشگاه ها فروخته می شوند، حاوی سطح بالایی از مواد یا ناخالصی های نامحلول در آب هستند. این مواد نامحلول می توانند باعث تجمع در مخزن شده یا باعث اختلال در عملکرد سختی گیر شوند.

سختی گیرهای آب به طور موثر با کلرید سدیم (که معمولاً به آن نمک گفته می شود) یا کلرید پتاسیم (نوعی نمک دیگر) کار می کنند. بنابراین برای این دستگاه ها، فقط باید از این دو نوع نمک که به طور خاص برای سختی گیرهای آب طراحی شده است استفاده شود. این نمک ها به شکل سنگ نمک سفید توسط مجموعه سنگ نمک هالیتو ارائه می شوند.

سنگ نمک سفید

صادرات سنگ نمک سفید

ایران یکی از غنی ترین کشورها از نظر معادن، بخصوص معادن سنگ نمک سفید در جهان است. خلوص سنگ نمک گرمسار بیش از ۹۶% بوده و همین مسئله باعث شده تا به قطب استخراج و صادرات سنگ نمک در ایران و خاورمیانه مبدل شود. نمک ایرانی نه تنها از معادن بلکه از تبخیر آب دریا و دریاچه های ایران نیز به دست می آید.

سنگ نمک سفید

مجموعه سنگ نمک هالیتو با تهیه و بسته بندی انواع نمک های ایرانی آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز در تناژ بالا است. سنگ نمک سفید و همچنین سایر نمک های ایرانی، کاربردهای بسیار زیادی در صنایع مختلف دارد و بیشتر از طریق آب های جنوب کشور به سایر کشورها صادر می شود.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09194601519
سامانه پيامکي دریافت پیشنهادات و انتقادات : 50001040456019
شماره فکس: 02143852831
کانال تلگرام: namaksaraa@
صفحه اینستاگرام: namaksaraa
یست الکترونیکی: info@halito.ir

این مطالب را نیز ببینید!

سنگ نمک سفید

فروش سنگ نمک سفید صادراتی گرمسار

بازار فروش سنگ نمک سفید صادراتی گرمسار، سنگ نمک سفید سختی گیر، سنگ نمک سفید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *