پنج شنبه , خرداد ۱۰ ۱۴۰۳
صفحه اصلی / سنگ نمک معدنی / مرکز تولید و فروش سنگ نمک معدنی و قرص نمک
فروش سنگ نمک

مرکز تولید و فروش سنگ نمک معدنی و قرص نمک

مرکز تولید و فروش سنگ نمک معدنی و قرص نمک، فروش سنگ نمک خوراکی، سنگ نمک مخصوص تصفیه آب و احیای رزین، خرید سنگ نمک طبیعی، فروش سنگ نمک تزئینی در کرج، خرید سنگ نمک دکوری، فروش عمده انواع سنگ نمک خام.

معرفی قرص نمک برای تصفیه آب

فروش سنگ نمک در انواع مختلف مانند نمک پودری، سنگ نمک تزئینی، نمک قرصی و… انجام می شود. قرص نمک در میان سنگ نمک ها کمتر شناخته شده است؛ این سنگ ها برای تصفیه آب و افزایش طول عمر رزین ها بسیار کاربرد دارند و استفاده از آنها مزیت های اقتصادی زیادی به دنبال دارد.

افزایش طول عمر فیلترهای دستگاه تصفیه آب، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری دستگاه های تصفیه، کاهش سختی آب و جلوگیری از ایجاد رسوبات آهکی در والوها و کاهش استهلاک دستگاه های تصفیه و افزایش کارایی دستگاه RO از جمله مزیت های قرص نمک است.

خیلی از افراد به اشتباه گمان می کنند که می توان از نمک های پودری یا سنگ نمک های خرد شده برای تصفیه آب و نرم کردن آب استفاده کرد؛ در حالی که قرص های نمک مخصوص تصفیه ویژگی هایی دارند که سایر نمک ها ندارند. به عنوان مثال این نمک ها خلوص و حلالیت بسیار بالایی دارند و در ساختار آنها هیچ عنصر یدی به کار نرفته است.

فروش سنگ نمک

تولید سنگ نمک تزیینی

سنگ نمک تزیینی از پرفروش ترین و جذاب ترین سنگ های نمک است که علاوه بر زیباتر کردن محیط باعث ایجاد حس آرامش در محیط می شود و خواص درمانی زیادی دارد. سنگ نمک های تزیینی در انواع مختلف تولید می شوند؛ اما در بین آنها چراغدان و جا شمعی سنگ نمک خواص بیشتری دارد و فروش سنگ نمک در این نوع مدل بیشتر است.

زیرا تابش نور به این سنگ ها به صورت مستقیم باعث ایجاد یونیزاسیون و تولید یون های منفی می شود که یون های منفی روی بدن تاثیر مثبت می گذارند و باعث افزایش جریان خون و تقویت سیستم ایمنی بدن می شوند. سنگ نمک می تواند به عنوان تصفیه کننده محیط نیز مورد استفاده قرار بگیرد. قرار دادن سنگ نمک در محیط حمام و سرویس بهداشتی برای رفع آلودگی ها توصیه می شود.

فروش سنگ نمک

فروش سنگ نمک معدنی

افرادی که در زمینه تولید سنگ نمک های تزئینی فعالیت می کنند یا زمینه کاری آنها تولید قرص های نمکی است یا کارخانه تولید نمک بهداشتی و خوراکی دارند؛ باید به دنبال یک مرکز معتبر برای خرید مواد اولیه و سنگ نمک های معدنی باشند.

فروش سنگ نمک

مجموعه سنگ نمک هالیتو سالهاست که در زمینه فروش سنگ نمک معدنی فعالیت می کند و برای بسیاری از تولید کنندگان سنگ نمک های پودری و برش نخورده را تامین می کند. با گسترش و توسعه تجارت الکترونیکی فروش سنگ نمک معدنی اینترنتی نیز انجام می شود و می توان به راحتی حجم مورد نظر را به صورت آنلاین سفارش داد.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09194601519
سامانه پيامکي دریافت پیشنهادات و انتقادات : 50001040456019
شماره فکس: 02143852831
کانال تلگرام: namaksaraa@
صفحه اینستاگرام: namaksaraa
یست الکترونیکی: info@halito.ir

این مطالب را نیز ببینید!

قرص نمک صنعتی

قرص نمک صنعتی سایز کوچک جهت تصفیه آب

قرص نمک صنعتی سایز کوچک جهت تصفیه آب، قرص نمک دستگاه دیالیز، احیای رزین، قرص نمک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *