چهارشنبه , خرداد ۳۰ ۱۴۰۳
صفحه اصلی / سنگ نمک خوراکی / نمک تبلور مجدد / مرکز تولید نمک خوراکی تبلور مجدد
نمک خوراکی تبلور مجدد

مرکز تولید نمک خوراکی تبلور مجدد

مرکز تولید نمک خوراکی تبلور مجدد، نمک تبلور مجدد با ید ۴۰ و ۶۰ ppm، ویژه صادرات به عراق و آذربایجان، بسته بندی ۲۵ کیلویی با ارائه مجوز صادرات.

نمک خوراکی تبلور مجدد به دلیل تبلور دانه ها و ید زدایی پس از پالایش از خلوص بالایی برخوردار است و یکی از روش های برتر تهیه است. نمک تبلور یافته ید دار دارای خاصیت های بی نظیری است. این نمک به دور از هرگونه آلودگی محیطی و شیمیایی تولید می شود و به دلیل تبلور مجدد دانه های نمک موجود در آب نمکی اشباع، متبلور می شود.

نمک خوراکی تبلور مجدد

نمک خوراکی تبلور مجدد چیست؟

آیا می دانید چگونه نمک را مجدداً تبلور کنید؟ به نظر شما چه درصد از کارخانه های نمک غذا در ایران از این روش استفاده می کنند؟

می دانید که نمک یکی از ادویه های ضروری در زندگی انسان است. نمک می تواند فواید زیادی برای بدن انسان داشته باشد به شرط آنکه به مقدار کافی مورد استفاده قرار گیرد. از آنجا که مصرف زیاد نمک در رژیم غذایی انسان می تواند منجر به فشار خون بالا شود.

نمکی که در بازار به عنوان نمک سفره شناخته می شود نمکی است که به روش های مختلف تصفیه شده و تمام ناخالصی های آن برداشته شده است. این نمک ها مقدار قابل توجهی ید دارند که مصرف آن می تواند کمبود ید در بدن را از بین ببرد. برای آشنایی با یکی از روش های تصفیه نمک که مورد بحث است بهتر است به موارد زیر مراجعه کنید.

نمک خوراکی تبلور مجدد

کارخانه تولیدکننده نمک خوراکی تبلور مجدد

نمک، مانند هر کالایی دارای استاندارد دارد. اکنون واحدهایی وجود دارد که نمک کوره را گرد و غبار کرده و گرانول می کنند و آنها را در بسته بندی های شیک با مارک های تقلبی به بازار عرضه می کنند. هیچ یک از مشخصات این بسته ها صحیح و قانونی نیست و از آنجا که قیمت تمام شده این نمک ها پایین تر از نمک های استاندارد و مارک شده است، مغازه داران برای سود بیشتر آنها را خریداری می کنند و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند.

در همه شهرهایی مانند ارومیه، شیراز، اصفهان، یزد، سمنان و … کارخانه نمک خوراکی وجود دارد و همه آنها تولید نمک خوراکی می کنند که دارای علامت استاندارد و مصرف آن به اندازه مصرف می باشد به همان اندازه که مشکلی برای بدن مصرف کنندگان نخواهد داشت.

خرید عمده ای از نمک خوراکی با امکان اعطای آژانس های توزیع در شهرهای مختلف باعث کاهش قیمت و سودآوری و در دسترس بودن مصرف کنندگان می شود.

نمک خوراکی تبلور مجدد

برخی از محصولات مانند نمک پتاسیم برای تعدادی از مردم و عموم مردم آشنا هستند و متأسفانه برای اکثر ایرانیان ناشناخته است. اما در کشور ما تعداد افرادی که از فشار خون بالا رنج می برند و از بیماری های ناشی از آن که عمدتا قلب و مغز است رنج می برند بسیار زیاد است.

با معرفی این محصول به داروخانه ها و پزشکان کشور، دسترسی به بیماران مریض را فراهم کرده ایم؛ علاوه بر این، ۱۰ درصد نمک پتاسیم برای پیشگیری از فشار خون بالا در همه افراد توصیه می شود.

منبع: مرکز سنگ نمک هالیت ایران

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09194601519
سامانه پيامکي دریافت پیشنهادات و انتقادات : 50001040456019
شماره فکس: 02143852831
کانال تلگرام: namaksaraa@
صفحه اینستاگرام: namaksaraa
یست الکترونیکی: info@halito.ir

این مطالب را نیز ببینید!

خرید نمک گرمسار

خرید و فروش نمک گرمسار صنعتی و خوراکی

خرید و فروش نمک گرمسار صنعتی و خوراکی، فروش نمک آبی در تهران، مرکز فروش سنگ نمک تزیینی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *