چهارشنبه , خرداد ۳۰ ۱۴۰۳
صفحه اصلی / قرص نمک / قرص نمک صنعتی سایز کوچک جهت تصفیه آب
قرص نمک صنعتی

قرص نمک صنعتی سایز کوچک جهت تصفیه آب

قرص نمک صنعتی سایز کوچک جهت تصفیه آب، قرص نمک دستگاه دیالیز، احیای رزین، قرص نمک در دو گرید صنعتی و خوراکی با خلوص بسیار بالا تولید می شود که بنا بر نوع استفاده می توانید محصول مورد نظر را سفارش دهید.

جایگزین کردن نمک صنعتی معمولی با قرص نمک صنعتی برای نگهداری از تجهیزات و دستگاه های صنعتی و بهداشتی امری هوشمندانه است. استفاده از نمک برای کاهش سختی آب از دیرباز رایج بوده  است. تولید کنندگان هم با وام از این عادت دیرین، قرص نمک را با درصد خلوص قابل توجه تهیه و تولید کرده اند‌. این محصول انتخابی فوق العاده برای رسوب زدایی دستگاه های مختلف و احیای رزین موجود در آن ها محسوب می‌شود.

آشنایی با قرص نمک

قرص نمک صنعتی همان نمک صنعتی با درصد خلوص بالا است که به شکل قرص های بزرگ تولید می‌شود. تفاوت این نمک با نمک صنعتی معمولی در درصد خلوص بالا، شکل ظاهری و عدم وجود عناصر اضافی است‌. ساختار متفاوت این قرص از هدف استفاده از آن نشئت می‌گیرد. قرص نمک تحت شرایط کنترل شده، با اعمال فشار به وسیله دستگاه های مخصوص قالب گیری می‌شود. این محصول با ساختار فشرده ای که دارد به راحتی در آب حل نمی‌شود، از این رو برای رسوب زدایی قسمت های داخلی دستگاه هایی که با رسوبات سر و کار دارند بسیار مناسب است.

 قرص نمک صنعتی

طریقه احیای رزین با نمک

سختی گیر رزینی در گذر زمان با جذب یون های موجود در مایعات محیط، کارایی خود را از دست می‌دهد. از این رو استفاده از قرص نمک صنعتی سبب جداسازی رسوب های رزین و افزایش کارایی آن می‌شود. فرایند احیای رزین با قرص نمک بدین صورت است که یون های کلر و سدیم موجود در نمک پس از انحلال در آب با یون های منیزیم و کلسیم واکنش می‌دهند. واکنش آنیون و کاتیون های نمک با عناصر رسوبات روی رزین سبب جدا شدن آن ها از سطح رزین و احیای آن می‌شود. پس از فرایند احیا، شیر تخلیه آب دستگاه باید حتماً باز شود تا محلول حاوی نمک و رسوبات خارج شده و محیط رزین پاک‌سازی شود.

قرص نمک صنعتی

تولید کننده قرص نمک صنعتی

کاربرد قرص نمک صنعتی برای پاکسازی و احیای رزین موجود در دستگاه های دیالیز، پاکسازی فیلتر دستگاه های تصفیه آب و فاضلاب، رسوب زدایی دستگاه های موجود در کارخانه و … سبب افزایش نیاز به این محصول شده است. از این رو تولید قرص نمک به طور تخصصی و در تناژ بالا امری حائز اهمیت است.

قرص نمک صنعتی

مجموعه سنگ نمک هالیتو تولید کننده مجرب انواع قرص های صنعتی و خوراکی است که نیاز واحدهای صنعتی داخلی و خارجی را تامین می‌کند. این مجموعه با استفاده از سنگ نمک های خالص و با کیفیت محصولی مرغوب تولید می‌کند. خرید بی واسطه از این مجموعه سبب کاهش چشمگیر هزینه تامین قرص نمک می‌شود که نمی‌توان از آن غافل شد.

منبع: بازار سنگ نمک ایران

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09194601519
سامانه پيامکي دریافت پیشنهادات و انتقادات : 50001040456019
شماره فکس: 02143852831
کانال تلگرام: namaksaraa@
صفحه اینستاگرام: namaksaraa
یست الکترونیکی: info@halito.ir

این مطالب را نیز ببینید!

قرص نمک صنعتی

قرص نمک صنعتی بسته بندی شده در کیسه ۲۵ کیلویی

قرص نمک صنعتی بسته بندی شده در کیسه ۲۵ کیلویی، تولید کننده قرص نمک خوراکی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *