چهارشنبه , خرداد ۹ ۱۴۰۳
صفحه اصلی / قرص نمک / قرص نمک صنعتی بسته بندی شده در کیسه ۲۵ کیلویی
قرص نمک صنعتی

قرص نمک صنعتی بسته بندی شده در کیسه ۲۵ کیلویی

قرص نمک صنعتی بسته بندی شده در کیسه ۲۵ کیلویی، تولید کننده قرص نمک خوراکی، قرص نمک صنعتی، فروش به صورت عمده، قرص نمک تصفیه آب، سختی گیر آب، احیای رزین و دیگ بخار، حداقل بارگیری به سراسر کشور ۱ تن می باشد.

قرص نمک چیست

قرص نمک صنعتی در صنایع مختلف به کار می‌رود ولی بیشتر در دستگاه های تصفیه آب کاربرد دارد. درصد خلوص قرص نمک بالاست و از دو الکترولیت سدیم و کلرید ساخته شده است. این قرص ها از به هم فشرده شدن دانه های کوچک نمک ساخته شده‌اند و به شکل یک گلوله در می‌ آیند. این نمک قابلیت تخریب پذیری عالی دارد و برای تولید محصولات صنعتی از آن استفاده می‌شود. ‌در کارخانه ها و بیمارستان ها برای سخت گیری تاسیسات و عملکرد بهتر آنها و همچنین جلوگیری از فرسودگی قطعات و دستگاه ها از قرص نمک استفاده می‌شود. البته قرص نمک خوراکی هم وجود دارد که درصد خلوص آنها متفاوت است و هر کدام مصرف جداگانه‌ای دارند اما مهمترین آنها در پخت غذا به کار می‌رود.

قرص نمک صنعتی

روش احیای رزین با نمک

یکی از روش های احیای رزین، با قرص نمک صنعتی می‌باشد. البته استفاده از سنگ نمک با خلوص بالا هم خیلی تاثیرگذار است. از جمله اجزای مهم دستگاه سختی گیر رزینی، محلول آب و نمک است که باعث می‌شود دستگاه مجددا فعالیت داشته باشد. در بخش صنعت تاسیسات، آب های سخت مشکلاتی را به وجود می‌آورند. واکنش یونی سدیم رزین با املاح منیزیم و کلسیم آب، باعث از کار افتادن رزین می‌شود. در این شرایط رزین باید احیا و بازیابی شود. این فرایند توسط محلول آب و نمک غلیظ انجام می‌شود. یک مخزن نمک در کنار هر واحد سختی گیر رزینی وجود دارد که در زمان احیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای احیا، آب نمک از قسمت بالای مخزن وارد شده و از رزین عبور می‌کند. در این عمل ینهای کلسیم و منیزیمی که جذب رزین شده‌اند آزاد شده و سدیمی که در نمک وجود دارد را جذب می‌کند. با این کار رزین، دوباره احیا شده و می‌تواند مجددا سختی های آب را بگیرد.

قرص نمک صنعتی

 فروش قرص نمک صنعتی

معادن نمک، فروش قرص نمک صنعتی به کشورهای مختلف از جمله روسیه را به عهده دارند. از آنجا که کشور های اروپایی به نگهداری ماشین آلات خود و تعمیر آنها اهمیت می‌دهند از قرص نمک صنعتی به جای نمک خرد شده استفاده می‌کنند. ولی در ایران به دلیل بالا بودن قیمت قرص نمک صنعتی از نوع خرد شده آن استفاده می‌شود که این کار باعث می‌شود عمر مفید دستگاه ها کم شود.

قرص نمک صنعتی

معادن سنگ نمک علاوه بر اینکه نیاز های داخلی را رفع می‌کند از محصولات خود به سایر کشور ها هم صادرات قرص نمک را دارند. فروش قرص نمک صنعتی به صورت اینترنتی هم انجام می‌شود و به صورت آنلاین می‌توان سفارش را ثبت کرد.

منبع: بازار سنگ نمک ایران

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09194601519
سامانه پيامکي دریافت پیشنهادات و انتقادات : 50001040456019
شماره فکس: 02143852831
کانال تلگرام: namaksaraa@
صفحه اینستاگرام: namaksaraa
یست الکترونیکی: info@halito.ir

این مطالب را نیز ببینید!

قرص نمک تصفیه آب

مرکز فروش قرص نمک تصفیه آب

مرکز فروش قرص نمک تصفیه آب، قرص نمک برای دستگاه دیالیز، سختی گیر و احیای رزین، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *