سه شنبه , خرداد ۸ ۱۴۰۳
صفحه اصلی / سنگ نمک کریستالی / فروش سنگ نمک کریستال کاملا شیشه ای و شفاف
سنگ نمک کریستال

فروش سنگ نمک کریستال کاملا شیشه ای و شفاف

بهترین نوع سنگ نمک کریستال با مناسب‌ترین قیمت، جهت فروش عمده موجود می‌باشد. بهترین نوع سنگ نمک کریستال نوع شیشه‌ای آن است که به سنگ نمک شیشه ای معروف است. سنگ نمک شیشه‌ ای با ارزان ترین قیمت در اختیار شما قرار می‌گیرد. جهت اطلاع از قیمتها و نحوه خرید با شماره پایین همین صفحه تماس بگیرید.

 

سنگ نمک کریستال

سنگ نمک کریستال یکی از انواع سنگ نمک است

 

سنگ نمک کریستال چیست؟ چه کاربردی دارد؟

در خصوص سنگ نمک کریستال باید گفت که تمامی مواد معدنی و مغزی در سنگ نمک مذکور یافت می‌شود. از این نوع سنگ نمک در صنایعی همچون ساخت لوازم بهداشتی، آرایشی و دارویی استفاده می‌شود.
خاصیت ضد باکتری و ضد التهابی در سنگ نمک کریستالی یکی از دلایلی است که این نوع از نمک را در جهان مطرح ساخته و استفاده از آن را در صنایع مختلف گسترش داده است.

 

سنگ نمک کریستال

سنگ نمک کریستال در ساخت لوازم آرایشی بهداشتی کاربرد فراوان دارد

انواع سنگ نمک کریستال

سنگ نمک کریستال از دو طریق به دست می‌آید. اگر از دریا به دست بیاید به آن دریایی و اگر از معدن استخراج شود به آن معدنی می‌گویند. تفاوت این دو سنگ در مواد معدنی آن است چرا که سنگ نمک کریستالی دریایی ارزش غذایی و دارویی ندارد و صرفا جنبه زیبایی دارد اما سنگ نمک کریستالی معدنی به دلیل کانی‌ها و مواد معدنی درون خود در شرکتهای داروسازی و ساخت وسایل آرایشی بهداشتی استفاده گسترده‌ای دارد.

 

سنگ نمک کریستال

سنگ نمک کریستال معدنی و دریایی

عوامل تاثیر گذار بر قیمت سنگ نمک کریستالی

سنگ نمکی که از معادن و یا دریا به دست می‌آید و در بازار عرضه می شود ممکن است بعضا ناخالصی‌های زیادی داشته باشد. درصد وجود ناخالصی در سنگ نمک، سبب شده تا میزان شفافیت آن متفاوت باشد.

سنگ نمک کریستالی که موضوع بحث می‌باشد، دارای کمترین ناخالصی در بافت خود بوده و داشتن بلورهای شفاف سبب شده تا نام سنگ نمک شیشه‌ ای را به خود بگیرد. از سنگ نمک شیشه ای در بازار فروش، به عنوان دل نمک نیز یاد می‌شود.

هر چه میزان شفافیت سنگ نمک کریستالی بیشتر باشد قیمت آن نیز طبیعتا بالاتر است چرا که خلوص آن بیشتر است.(هر چه به شیشه نزدیکتر باشد قیمت آن بالاتر است و هر چه شیری تر باشد قیمت آن پایین تر است.)

 

سنگ نمک کریستال

تفاوت سنگ نمک کریستال شیشه ای و شیری

عامل مهم دیگر همانطور که گفته شد بستگی دارد که سنگ نمک شیشه ای دریایی باشد یا معدنی که اگر معدنی باشد طبیعتا قیمت آن بالاتر است.

بازار هدف سنگ نمک کریستال

همانطور که قبلا گفته شد سنگ نمک کریستال ارزش غذایی و دارویی زیادی دارد و به همین دلیل کارخانه‌های داروسازی و ساخت لوازم آرایشی و بهداشتی از مصرف کنندگان عمده آن محسوب می‌شوند.

در کشورمان ایران و خصوصا شهر تهران کارخانه‌های متعدد ساخت لوازم بهداشتی و آرایشی و کارخانه‌های ساخت دارو فعالیت می‌کنند. طبیعتا این شرکت‌ها به منظور اینکه در ساخت محصولات خود از سنگ نمک شیشه ای و یا سنگ نمک کریستالی استفاده کنند، نیاز دارند تا با معادنی که این نوع از سنگ نمک را استخراج می‌کنند قرارداد ببندند تا معدن مربوطه، سنگ نمک مصرفی آن ها را تامین نماید.

 

سنگ نمک کریستال

شرکتهای داروسازی از مشتریان سنگ نمک شیشه ای هستند

خرید سنگ نمک کریستالی

از طریق سایت بازار سنگ نمک ایران سنگ نمک خود را به هر میزان که باشد سفارش دهید و در شهر خودتان تحویل بگیرید. تمامی کارخانه‌های تولید دارو و صنایع تولید لوازم آرایشی بهداشتی می‌توانند از طریق مجموعه ما اقدام به خرید سنگ نمک کریستال شیشه ای نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09194601519
سامانه پيامکي دریافت پیشنهادات و انتقادات : 50001040456019
شماره فکس: 02143852831
کانال تلگرام: namaksaraa@
صفحه اینستاگرام: namaksaraa
یست الکترونیکی: info@halito.ir

این مطالب را نیز ببینید!

سنگ نمک کریستالی

معدن سنگ نمک کریستالی جهرم فارس

معدن سنگ نمک کریستالی جهرم فارس، سنگ نمک شفاف، دل نمک اندرانی شیشه ای، صادرات سنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *