سه شنبه , خرداد ۳ ۱۴۰۱
صفحه اصلی / سنگ نمک آبی / فروش سنگ نمک آبی صادراتی کاملا نایاب
سنگ نمک آبی صادراتی

فروش سنگ نمک آبی صادراتی کاملا نایاب

فروش سنگ نمک آبی صادراتی کاملا نایاب، ویژه صادرات به کشورهای آلمان، ایتالیا، انگلیس و فرانسه، موجودی این نوع از سنگ نمک در سال به زحمت به ۳ تن می‌رسد.

سنگ نمک آبی چیست؟

سنگ نمک آبی مانند دیگر سنگ نمک های موجود در طبیعت حاوی مقادیر زیادی سدیم است و به همین دلیل سنگ نمک نام گرفته است اما موردی که سبب شده پسوند آبی به نام این سنگ نمک اضافه شود عنصر پتاسیم موجود در آن است.

پتاسیم موجود در سنگ نمک سبب شده با شکست نوری که اتفاق می‌افتد ما این سنگ نمک را آبی ببینیم چرا که پس از خرد شدن و یا همان مش شدن سنگ نمک، رنگ غالب سفید به نظر می‌آید که همین امر یکی از موارد تشخیص سنگ نمک آبی است.

سنگ نمک آبی صادراتی

شاید برای شما جالب باشد بدانید برای اولین بار سنگ نمک آبی در زمان لشکر کشی اسکندر به ایران مشاهده شده و از آن در کتب اروپایی نام برده شده است.

اروپاییان از آن زمان با این نمک آشنا شدند و خریدار و مصرف کننده اصلی آن می‌باشند موضوعی که در کشورمان ایران بسیار ناشناخته است.

معدن سنگ نمک آبی

سنگ نمک آبی هیچگاه معدن و جایگاه مشخصی برای برداشت ندارد و نمی‌توان مکانی را مشخص کرد و شروع به برداشت سنگ نمک آبی نمود اما تاکنون سنگ نمک آبی در هیچ منطقه‌ای از جهان به جز استان سمنان و شهر گرمسار دیده نشده است.

ناگفته نماند سنگ نمک آبی رنگ در مناطق مختلفی دیده شده که از جمله این مناطق به سمنان، نیشابور، جهرم، شاهرود، خوی می‌توان اشاره کرد ولی طبق آنالیزهای انجام گرفته هیچکدام به اندازه سنگ نمک آبی گرمسار ارزش صادراتی ندارد و شناخته شده نیست.

سنگ نمک آبی صادراتی

انواع سنگ نمک آبی

همانطور که در بند قبلی نیز اشاره شد نمک آبی در شهرهای مختلفی دیده شده ولی معروفترین آنها سنگ نمک ابی سمنان و سنگ نمک آبی گرمسار می‌باشد.

در این میان باید به سنگ نمک آبی تقلبی نیز اشاره کنیم چرا که هر زمان سودی در میان باشد قطعا تقلب نیز وجود دارد.

از آنجایی که سنگ نمک آبی اصل بسیار کمیاب است بسیاری از افراد سودجو اقدام به تولید نمک آبی می‌نمایند ولی فقط افراد ظاهر بین و ناوارد فریب اینگونه موارد را می‌خورند.

سنگ نمک آبی صادراتی

چرا که اگر کسی سنگ نمک آبی کار کرده باشد به راحتی می‌تواند جنس تقلبی را تشخیص دهد ضمن اینکه این نوع از سنگ نمک ها در آنالیز به راحتی قابل تشخیص هستند.

نمک آبی گرمسار

خالص ترین و بهترین نوع سنگ نمک آبی است که در سطح جهان به نام Persian Blue Salt شناخته می‌شود و فوق العاده نایاب است.

جالب است بدانید سنگ نمک آبی گرمسار نیز خود دارای درجه بندی کیفی است که میزان پتاسیم موجود در سنگ نمک، عامل اصلی تعیین کننده قیمت است.

برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با انواع سنگ نمک آبی گرمسار، تصویر زیر قرار داده شده است در این تصویر هر دو نوع سنگ نمک آبی اصل و متعلق به گرمسار هستند ولی تفاوت را بدون آنالیز و با نگاه کردن نیز می‌توانید تشخیص دهید.

سنگ نمک آبی صادراتی

سنگ نمک آبی صادراتی چیست؟

منظور از سنگ نمک آبی صادراتی همان نمک آبی معروف گرمسار است چرا که اگر نمک آبی متعلق به گرمسار نباشد به کشورهایی که وارد کننده اصلی سنگ نمک هستند از قبیل آلمان، ایتالیا، انگلیس و فرانسه نمی‌توانید ارسال کنید.

سنگ نمکی که دارای این خصیصه ها باشد بسیار کمیاب است و به سختی یافت می‌شود و عموما دارای قیمتهای بالایی نیز هستند و هیچگاه نمی‌توان در مورد مقدار دقیق آن صحبت کرد.

سنگ نمک آبی صادراتی

برای مشاوره و خرید سنگ نمک آبی صادراتی با ما تماس بگیرید
۰۹۱۲۹۳۸۰۱۸۸
حسینی

نمک آبی اصل صادراتی شاید در طول یکسال به سختی بتوان ۳ تن از آن را تامین کرد چرا که فوق العاده نایاب است.

صادرات سنگ نمک آبی

در سایر نقاط جهان نمک آبی ایرانی با نام های مختلفی شناخته می‌شود که از آن جمله:

  • یاقوت کبود ایرانی
  • نمک آبی رنگ ایران
  • نمک نیلی

سنگ نمک آبی صادراتی

اسامی مختلفی هستند که به سنگ نمک آبی گرمسار اشاره دارد و به دلیل کمیاب بودن و گران بودن این محصول عموما کشورهای اروپای غربی خریداران اصلی این سنگ نمک هستند.

برای صادرات این سنگ نمک کمیاب و معروف شما باید مجوزهای لازمه را داشته باشید که مجموعه سنگ نمک هالیتو با در اختیار داشتن تمامی موارد امکان ارسال و تحویل مرسوله را در کشور مقصد داراست.

منبع: مرجع قیمت سنگ نمک ایران

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09194601519
سامانه پيامکي دریافت پیشنهادات و انتقادات : 50001040456019
شماره فکس: 02143852831
کانال تلگرام: namaksaraa@
صفحه اینستاگرام: namaksaraa
یست الکترونیکی: info@halito.ir

این مطالب را نیز ببینید!

سنگ نمک معدنی

بازار فروش سنگ نمک معدنی صورتی آبی کریستالی

بازار فروش سنگ نمک معدنی صورتی آبی کریستالی، ارسال نمک صورتی به سراسر کشور، سنگ نمک آبی صادراتی، سنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *