چهارشنبه , خرداد ۳۰ ۱۴۰۳
صفحه اصلی / اتاق نمک / طراحی اتاق نمک آجر نمکی کاملا منحصر به فرد
طراحی اتاق نمک

طراحی اتاق نمک آجر نمکی کاملا منحصر به فرد

طراحی اتاق نمک آجر نمکی کاملا منحصر به فرد، ساخت و اجرا توسط آجر نمک درمانی، اجرای صفر تا صد پروژه توسط تیم قدرتمند هالیتو، حداقل پروژه جهت اجرا ۱۲ مترمربع.

آغاز داستان اتاق نمک

اتاق های نمک، از جمله اتاق هایی هستند که امروزه در بسیاری از کشور های جهان و از جمله ایران مشتریان بسیاری پیدا کرده‌اند و با توجه به اثرات مفید بسیاری که دارا می‌باشند از آن ها برای درمان بسیاری از بیماری‌های جسمی و روحی و روانی استفاده می‌کنند.

در این میان طراحی اتاق نمک از اهمیت بالایی برخوردار است. طراحی اتاق نمک باید به گونه ای باشد تا افراد را مجذوب خود کرده و در افزایش تعداد مشتریان نقش بسزایی داشته باشد.

داستان اثرات درمانی نمک موضوعی است که از گذشته های دور مورد توجه بوده و از نمک برای درمان بسیاری از بیماری های جسمی و روحی بهره گرفته می‌شده است.

از اتاق نمک برای بهبود بیماری های مختلف از جمله دور کردن استرس و اضطراب و دادن آرامش روحی و روانی به فرد ضمن تولید انرژی مثبت و دور کردن انرژی های منفی در اتاق نمک استفاده می شود.

اما اتاق نمک و نوع طراحی آن در دو دهه گذشته بسیار پیشرفته تر و بیش از پیش کنترل شده است به نحوی که می‌توان اتاق نمک هایی ساخت که توانایی درمان امراض به خصوصی را دار هستند.

اتاق نمک های فعلی از اوائل دهه ۹۰ میلادی شکل و فرم فعلی خود را تا حدودی پیدا کرد و هر چه به جلوتر آمده‌ایم با گسترش تحقیقات، نوع ساخت این اتاق های درمانی بسیار متفاوت شده است.

طراحی اتاق نمک

ساخت اتاق نمکی با آجر نمک

یکی از اصلی ترین اجزای اتاق های نمک، که در طراحی اتاق نمک بسیار با اهمیت است، آجرهای نمکی هستند. این آجر نقش مهمی در ساخت دیوارهای نمکی اتاق نمک دارند و جلوه بسیار زیبایی به اتاق می‌بخشند.

بعضی از انواع این آجرهای نمک، پس از ساخت دیوار نمکی قابلیت انتقال دارند. این موضوع به افراد کمک می‌کند تا در صورتی که بخواهند محل اتاق نمک را عوض کنند، دیوار های از پیش ساخته از آجر های نمک را به سادگی منتقل کنند.

برای اطلاع از نحوه ساخت دیوار نمک متحرک با ما تماس بگیرید

طراحی اتاق نمک

اهمیت طراحی اتاق نمک

طراحی اتاق نمک از جمله مواردی است که در جذب مشتریان به اتاق نمک بسیار با اهمیت است و به علاوه زیبایی اتاق نمک در ایجاد آرامش و دادن انرژی مثبت به افراد نقش بسزایی دارد.

افرادی که قصد ساخت اتاق نمک را دارند یکی از مواردی که باید به آن بسیار توجه داشته باشند، این است که طراحی اتاق نمک را بسیار زیبا و جذاب انجام دهند.

طراحی اتاق نمک

ترکیب نمک پاشی، غار نمک و آجر نمک ایده بسیار جذابی برای ساخت یک محیط نمکی است که البته تبحر خاص خود را می‌طلبد.

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین سازنده اتاق نمک درمانی در ایران است که متناسب با بودجه شما بهترین پیشنهاد را ارائه می‌دهد.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09194601519
سامانه پيامکي دریافت پیشنهادات و انتقادات : 50001040456019
شماره فکس: 02143852831
کانال تلگرام: namaksaraa@
صفحه اینستاگرام: namaksaraa
یست الکترونیکی: info@halito.ir

این مطالب را نیز ببینید!

کلینیک نمک درمانی

آجر نمک مخصوص ساخت کلینیک نمک درمانی

آجر نمک مخصوص ساخت کلینیک نمک درمانی، استخر نمک در تهران، تامین تجهیزات اتاق نمک، نمک جهت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *