دوشنبه , اردیبهشت ۳۱ ۱۴۰۳
صفحه اصلی / سنگ نمک دام / شرکت صادرات سنگ نمک دام
سنگ نمک دام

شرکت صادرات سنگ نمک دام

شرکت صادرات سنگ نمک دام، انواع سنگ نمک دامی فله و بسته بندی، سنگ نمک برش خورده مخصوص خوراک دام جهت صادرات به قطر، عراق و گرجستان.

شرکت تولیدی سنگ نمک دام به تولید سنگ نمک هایی می پردازد که علاوه بر خواص برای دام می توانند به دامداران در فربه شدن  دام و ایجاد سود دهی و بازده زیادتر کمک شایانی کند. دام ها از این سنگ ها تغذیه می کنند.

سنگ نمک دام

خواص دارویی سنگ نمک دام

شاید تا به حال شما هم مشاهده کرده باشید که دامداران به دام خود سنگ نمک می دهند تا بخورند. ولی ندانید که چرا این کار را انجام می دهند و چه سود و زیانی می تواند داشته باشد. خب ما برای شما در این باره کمی توضیح می دهیم.

البته قبل از هر چیزی باید توجه داشته باشید که منظور ما از سنگ نمک سنگ های نمکی نیست که به صورت شکری هستند. ابن سنگ نمک ها به هیچ عنوان مناسب استفاده برای دام نیستند. حیوان های زبان بسته ممکن است با خوردن این سنگ ها دچار مشکل گوارشی جدی شوند. به همین دلیل از آنها برای مصرف دام به کار نمی گیرند و استفاده از آنها را کنار می گذارند. این سنگ ها به دلیل اینکه به میزان زیادی در آب حل می شوند گزینه مناسبی برای دامداران نخواهند بود.

سنگ نمک دام

توجه داشته باشید که این سنگ نمک ها مانند همه سنگ نمک ها این اما به سنگ نمک دام معروف شده است. این سنگ ها برای دام اغلب استفاده می شوند. حیوانات آنها را می لیسند تا نمک بدن خود را به میزان زیادی فراهم کنند.

گاهی با خوردن این سنگ ها کمی به وزن آنها اضافه می شود و بدن آنها متورم می شود. به همین دلیل در خرید و فروش نیز بی تاثیر نخواهد بود.

وقتی حیوانات متوجه نمی شوند که همراه با غذا و چیزهای دیگری نیز وارد معده خود می کنند این سنگ ها را می توان برای پاک سازی روده و معده آنها به کار گرفت و به درمان آنها کمک کرد.

سنگ نمک دام

فروش عمده سنگ نمک دام

اصولا دامداران برای خرید این سنگ ها به مراکز فروش عمده سنگ نمک دام مراجعه می کنند. چرا که استفاده آنها برای دام بسیار زیاد است. به علاوه باید در خرید این سنگ ها توجه لازم را داشته باشند که محصولی را انتخاب کنند که مرغوب باشد. اگر غیر از این باشد قطعا زبان حیوان بیچاره ممکن است ترک ترک شود و در ادامه خوردن غذای خود دچار مشکل شود. تمامی این موارد می تواند به داشتن یک دام سالم کمک کند.

سنگ نمک دام

به همین دلیل بهترین سنگ نمک را باید پیدا کنند و برای خرید آن اقدام کنند. این افراد خرید سنگ نمک را از معتبرترین تولیدکنندگان تهیه می کنند و به کار می گیرند.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09194601519
سامانه پيامکي دریافت پیشنهادات و انتقادات : 50001040456019
شماره فکس: 02143852831
کانال تلگرام: namaksaraa@
صفحه اینستاگرام: namaksaraa
یست الکترونیکی: info@halito.ir

این مطالب را نیز ببینید!

سنگ نمک دام

فروش سنگ نمک دام فله مخصوص بازار گرجستان

فروش سنگ نمک دام فله مخصوص بازار گرجستان، امکان بسته بندی در کیسه های کوچک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *