یکشنبه , اردیبهشت ۳۰ ۱۴۰۳
صفحه اصلی / سنگ نمک گریل / تولید کننده عمده تخته سنگ نمک
تخته سنگ نمک

تولید کننده عمده تخته سنگ نمک

نمک در انواع طعم ها، اندازه ها، شکل ها، رنگ ها و درجات شوری وجود دارد. مجموعه ما فروشگاه عمده تخته سنگ نمک می باشد. ما بهترین فروشگاه نمک در ایران هستیم. همه اینها واقعاً به منشأ آن بستگی دارد. نمک، بسته به روش استخراج آن، خرد یا الک می شود. بنابراین، با کالیبر اندازه آن تقسیم می شود از کوچک به بزرگ.

سنگ نمک صورتی

تخته سنگ نمک چگونه به وجود می آید؟

نمک در طعم های مختلف موجود است. این، به عنوان مثال، سیر، نمک دودی طعم دار است. نمک به بسیاری از مخلوط ادویه ها (مانند مخلوط فلفل) اضافه می شود. بنابراین در مورد مخلوط ادویه، حتماً برچسب گذاری را بخوانید تا بدانید که مقدار نمک آنها چیست.
نمک با نیتریت اضافه شده اغلب در تولید گوشت استفاده می شود. نمک نیتریت نمکی کاملا تصفیه شده است که مخصوص صنایع گوشت طراحی شده است. این نمک به گوشت رنگ قرمز مایل به صورتی می بخشد و از ایجاد میکروارگانیسم های ناخواسته جلوگیری کرده و در نتیجه ماندگاری محصول را طولانی می کند.

نمک دریا از آب نمک غلیظ شده توسط خورشید استخراج می شود، که در محل مناطق پر از آب نمک تشکیل می شود. خراشیده می شود، خشک می شود و گاهی اوقات مجدداً تبلور می یابد. راه دیگر برای بدست آوردن نمک دریا انجماد آن است. نه تبخیر آب، بلکه قرار دادن آب دریا در سرما.

نمک به روش مشابه نمک دریا استخراج می شود. با تبخیر آب از چشمه های نمکی زیرزمینی یا با تبخیر آب در شوره زارها. در این مکان ها، آب نمک روی سطح زمین راکد می شود، اما از دریا نمی آید، بلکه از منابع دیگر می آید.

سنگ یا ماده معدنی نمک در معادن استخراج می شود. به دلیل جریان چشمه های شور یا به عنوان مثال در محل خشک شدن دریاها تشکیل می شود. تا همین اواخر، همراه با نمک دریایی آب پز، نمک معدنی محبوب ترین در جهان بود.

سنگ نمک صورتی

تولید کننده تخته سنگ نمک

مجموعه ما معتبر ترین فروشنده نمک تخته سنگ در ایران است۰ به طور معمول، منشأ آن سنگ یا قفس است. گزینه دوم تا حد ممکن تمیز در نظر گرفته می شود. این ماده با تبلور مجدد مکرر آب نمک بدست می آید و جدا از نمک، به خودی خود مقدار کمی دارد. نمک سفره سفید دارای خلوص حداقل ۹۷٪ است. در حالی که سنگ می تواند حاوی مقدار قابل توجهی ناخالصی باشد که بر طعم آن تأثیر می گذارد.

سنگ نمک صورتی

هنگام الک کردن، می توانید قطعات میکروسکوپی از خاک رس و سنگ را پیدا کنید. بزرگترین مکانها برای استخراج نمک خوراکی جهان دریاچه باسکونچاک در منطقه آستاراخان و دریاچه التون در منطقه ولگوگراد است.

منبع: بازار خرید و فروش سنگ نمک

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09194601519
سامانه پيامکي دریافت پیشنهادات و انتقادات : 50001040456019
شماره فکس: 02143852831
کانال تلگرام: namaksaraa@
صفحه اینستاگرام: namaksaraa
یست الکترونیکی: info@halito.ir

این مطالب را نیز ببینید!

سنگ نمک پخت

سنگ نمک تخت ابعاد کوچک و بزرگ برای پخت غذا

سنگ نمک تخت ابعاد کوچک و بزرگ برای پخت غذا، سنگ نمک مخصوص سرو غذای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *