چهارشنبه , اردیبهشت ۲۸ ۱۴۰۱
صفحه اصلی / سنگ نمک برش خورده / آجر نمک / تولید کننده عمده آجر نمکی گرمسار
آجر نمکی

تولید کننده عمده آجر نمکی گرمسار

تولید کننده عمده آجر نمکی گرمسار، آجر نمک رنگی در رنگ های سفید نارنجی و قرمز و جیگری، ضخامت ۳ سانت ویژه ساخت اتاق نمک، تولید شده از سنگ نمک درمانی.

آجر نمک چیست؟

آجر نمک در واقع همان سنگ نمک است که به شکل کاملا منظم برش خورده و اصطلاحا مانند آجر است لذا به آجر نمک معروف شده است.

خواص درمانی سنگ های نمک و ویژگی ضد عفونی کنندگی نمک، بر هیچکس پوشیده نیست اما در همه مراکز و اماکن امکان استفاده از سنگ نمک نیست و لازم است که شکل آن تغییر پیدا کرده و به ابعاد منظمی تغییر یابد که قابل قرارگیری بر روی یکدیگر باشد.

در حقیقت تمایل گسترده برای استفاده از سنگ نمک و نیاز به تغییر شکل ان به گونه ای که خواص معدنی خود را کاملا حفظ نماید ایده ساخت آجر نمک را به وجود به وجود آورده است.

آجر نمکی

یادداشت

آجر نمکی، راهی برای ساخت و ساز اتاق نمک درمانی و بدون ضایعات است

آجر نمکی اولین بار توسط یک مهندس معماری به نام اریک گئوبر از نمک های جداسازی شده از آب های شور، به همراه ترکیبی با نوعی نشاسته استخراج شده از جلبک های آب شور، به صورت آجری فشرده و متراکم ساخته شد؛ که برای معماری و ساخت بنا و فضاهای خشک، مورد استفاده قرار گرفت.

اینگونه دیگر نیازی نبود که نمک تصفیه شده از آب های شور، به دریا ریخته شود و با افزایش غلظت نمکی آب دریا ها، اکوسیستم دریایی را تغییر دهد.

اما امروزه آجر نمک حاصل برش زدن سنگ نمک است چرا که فشرده سازی نمک استحکامی ندارد و سازه دوام چندانی نخواهد داشت و به همین جهت منسوخ شده است.

آجر نمکی

خواص درمانی سنگ نمک

مهمترین قابلیت آجر نمکی که در واقع منبعث شده از سنگ نمک است جهت پاک سازی محیط اطراف است که در عصر حاضر بسیار مورد نیاز است.

سنگ نمک می تواند هوای اطراف خود را پاکسازی کند و در واقع عملکردی شبیه فیلتر طبیعی هوا، دارد در نتیجه به تنفس بهتر و تقویت سیستم تنفسی و حفاظت از ریه ها، کمک می‌کند.

انرژی های مثبت سنگ نمک، موجب دفع انرژی های بد و آرامش و بهبود کیفیت خواب شبانه می شود و به همین ترتیب در کاهش تنش های ذهنی و جسمی و استرس های روزمره بسیار نقش دارد. خصوصیات مذکور در سنگ نمک، در آجر نمکی نیز، وجود دارد.

بیشترین اثرگذاری آجر نمک از طریق انتشار یون منفی است و از دیگر سو جذب ذرات معلق در هوا شامل گرد و غبار یا هرگونه ویروس و میکروب که با چشم غیر مسلح قابل دیدن نیست.

آجر نمکی

طراحی اتاق نمک

با توجه به خواص درمانی سنگ نمک و آجر نمکی، امروزه اتاق نمک، به صورت غارهای نمک درمانی، برای درمان بیماران، طراحی و ساخته می‌شود.

اتاق نمک به شکل غار مانند معمولا جذابترین گزینه و از دیگر سو گرانترین گزینه موجود است اما ما آن را به شکلی و شیوه‌ای کاملا متمایز و قیمت مناسب آن را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اتاق نمک که به خصوص در کشور های دارای منابع نمکی و دریاچه های نمک، ساخته می شوند؛ برای بیمارانی که مشکلات ریوی و تنفسی دارند و یا از مشکلات آسم رنج می برند، طراحی و ساخته می شود.

علاوه بر این، اتاق نمک که با آجر نمکی ساخته می شوند برای درمان استرس های روحی روانی، بیماران دارای تنگی نفس استفاده می شود. اتاق نمک، برای درمان میگرن نیز موثر است.

آجر نمکی

مرکز فروش آجر نمک

برای ساخت اتاق نمک شما نیازمند به داشتن آجر نمک کاملا گونیا هستید و در نظر داشته باشید که گونیا نبود آجر نمک سبب می‌شود اتاق نمک شما سرانجام خوبی نداشته باشد.

ببینید

اطلاعات بیشتری را درباره آجر نمک اینجا دنبال کنید

آجر نمکی

ریزش دیوارها و عدم امکان ساخت دیوار از لحظه شروع، اولین تجربیات بدی هستند که شما خواهید داشت لذا قبل از هرگونه اقدام باید آجر نمک صادراتی هالیتو را تامین نمایید که سالها حضور خود را در بازار داخل و خارج از کشور به اثبات رسانده است.

برای اطلاع از قیمت آجر نمک با ما تماس بگیرید.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09194601519
سامانه پيامکي دریافت پیشنهادات و انتقادات : 50001040456019
شماره فکس: 02143852831
کانال تلگرام: namaksaraa@
صفحه اینستاگرام: namaksaraa
یست الکترونیکی: info@halito.ir

این مطالب را نیز ببینید!

اتاق نمک

تولید کننده آجر نمک مخصوص اتاق نمک

تولید کننده آجر نمک مخصوص اتاق نمک، ساخت اتاق نمک در تهران، آجر نمک ۱۰*۲۰ و ۱۰*۱۵ ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *