پنج شنبه , خرداد ۱۰ ۱۴۰۳
صفحه اصلی / سنگ نمک برش خورده / آجر نمک / تولید کننده آجر نمک در ابعاد کوچک و خشتی بزرگ
آجر نمک

تولید کننده آجر نمک در ابعاد کوچک و خشتی بزرگ

تولید کننده آجر نمک در ابعاد کوچک و خشتی بزرگ، آجر نمک ۱۰*۱۵ و ۱۰*۲۰ ضخامت ۳ سانت، سنگ نمک تخت در ابعاد ۲۰*۳۰ و ۲۰*۴۰ ضخامت ۵، آجر نمک مخصوص ساخت اتاق نمک و دیوار نمک، سنگ نمک تخت برای آشپزی.

مزایای آجر نمک درمانی

آجر نمک در دو نوع تولید می شود، که یکی از آنها آجر نمک درمانی است. آجر نمک همانند سایر محصولات نمکی از مزایای زیادی برخوردار می باشد. از بارزترین مزایای این نوع آجر، استفاده در ماساژ است. برای این کار ابتدا آجر را تا حد نیاز داغ می کنند، سپس بر روی ناحیه مورد نظر قرار می دهند. این کار باعث تسکین درد می شود و امروزه استفاده از این روش بسیار زیاد شده است.

آجر درمان درد های عضلانی را کاهش می دهد و باعث آرامش در بیمار می شود. امروزه از آجر نمک در همه مکان استفاده می شود. این نمک علاوه بر خواص درمانی، جنبه تزیینی دارد. آجر همانند سنگ نمک انرژی های منفی را جذب می کند و حس آرامش را در مکان منتشر می کند.

آجر نمک

ساخت اتاق نمک با آجر نمک

برای فرار از مشکلات روحی ساخت اتاق نمک با آجر نمک پیشنهاد می شود. ساخت اتاق نمک زمان زیادی نیاز ندارد و در مدت کوتاهی می توانید اتاق مورد نظر را بسازید. این نوع اتاق ها معمولا برای دیواره ها از آجر نمک استفاده می شود، که علاوه بر ایجاد آرامش زیبایی اتاق شما را دوچندان می کند.

میزان استفاده از آجر نمک برای ساخت اتاق به افراد بستگی دارد، می توان همه اتاق را از نمک ساخت. باید دقت کنید که از چه نوع نمکی برای ساخت اتاق استفاده می کنید. اگر جنس نمک مورد استفاده خوب نباشد، بعد از گذشت زمانی دچار نشت خواهد شد. همچنین ممکن است انرژی های منفی را از شما دور نکند.

ساخت اتاق نمک کار هر کسی نیست. برای این کار توصیه می شود که به بنا مراجعه کنید. زیرا اگر اتاق اصولی ساخته نشود، احتمال دارد در مدت کوتاهی آسیب ببیند.  معمولا اتاق های نمکی طول عمر بالایی دارند.

آجر نمک

معرفی تجهیزات اتاق نمک

برای ساخت اتاق نمک تجهیزاتی نیاز است، که وجود آنها ضرور و واجب می باشد. تجهیزات اتاق نمک به عواملی بستگی دارد که در ادامه  به آنها پرداخته می شود.

  • کف اتاق نمک پاشی باشد یا نه؟
  • برای چه کاری ساخته شده؟
  • سیستم سرمایشی و گرمایشی داشته باشد یا نه؟
  • متراژ اتاق چقدر باشد.
  • امکانات آن چقدر باشد ؟

آجر نمک

برای آشنایی با تجهیزات اتاق نمک و نحوه ساخت و راه اندازی یک اتاق نمک پیشنهاد می شود قبل از هر کاری فیلم زیر را که توسط مجموعه سنگ نمک هالیتو تهیه شده ببینید.

برای هر یک از این موارد به تجهیزاتی نیاز است. عموما این تجهیزات قیمت بالایی ندارد و در بازار موجود می باشند. استفاده از این تجهیزات به تخصص نیاز دارد و هر کسی نمی تواند از آنها استفاده کند.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09194601519
سامانه پيامکي دریافت پیشنهادات و انتقادات : 50001040456019
شماره فکس: 02143852831
کانال تلگرام: namaksaraa@
صفحه اینستاگرام: namaksaraa
یست الکترونیکی: info@halito.ir

این مطالب را نیز ببینید!

آجر نمک

تولید کننده آجر نمک ابعاد ۱۰*۲۰ ضخامت ۳ سانتیمتر

تولید کننده آجر نمک ابعاد ۱۰*۲۰ ضخامت ۳ سانتیمتر، آجر نمک در ابعاد استاندارد ۱۰*۲۰ و ۱۰*۱۵ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *