چهارشنبه , خرداد ۳۰ ۱۴۰۳
صفحه اصلی / سنگ نمک گرمسار / تامین کننده و صادر کننده سنگ نمک گرمسار
سنگ نمک گرمسار

تامین کننده و صادر کننده سنگ نمک گرمسار

تامین کننده و صادر کننده سنگ نمک گرمسار، بزرگترین مرکز فروش و صادرات سنگ نمک گرمسار، سنگ نمک سفید، قرمز، آبی، نارنجی و صورتی، صادرات سنگ نمک به هند، عراق، عمان، ترکیه و افغانستان.

کشور عزیز ما ایران دارای منابع طبیعی بسیار ارزشمندی است یکی از این منابع نمک است لازم به ذکر است نمک ایران به خاطر خواص ویژه و فراوانی که دارد معروف است که هم در دریا و هم در معادن وجود دارد.

این نمک ها علاوه بر خواص خوراکی خواص درمانی نیز دارند.

سنگ نمک گرمسار

گرمسار بزرگترین تولید کننده سنگ نمک معدنی ایران

از هزاران سال پیش انسان نمک را از دریا و معادن استخراج می کرده تا بتواند از آن بهره ببرد اما به دلیل کمبود امکانات و سختی استخراج نمک از معادن اغلب نمک دریا تامین می شد این در صورتی است که خواص نمک معادن بسیار بیشتر و پاکیزه تر از نمک دریا است.

اما امروزه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی انسان می تواند نمک را با استفاده از دستگاه های مخصوص از معادن استخراج کند و علاوه بر استفاده آن در موارد خوراکی و درمانی می تواند از سنگ نمک در صنایع نیز استفاده کند.

اما با این وجود به دلیل گرانی دستگاه های استخراج سنگ نمک از تعداد بسیار کمی از کوه های ایران نمک به صورت مدرن خارج میشود و برخی از معادن هنوز به صورت سنتی نمک را استخراج می کنند و از بسیاری از معادن ایران نمک استخراج نمی شود .

یکی از شهر هایی که استخراج نمک معدنی به صورت مدرن از آن صورت میگیرد شهر گرمسار واقع در استان سمنان است.

معادن گرمسار انواع گوناگونی از سنگ نمک دارند برای مثال می توان به سنگ نمک سیاه، سنگ نمک آبی، سنگ نمک نارنجی، سنگ نمک قرمز و سنگ نمک سفید اشاره کرد که هر کدام ویژگی ها و خواص مربوط به خود را دارند.

سنگ نمک گرمسار

مرکز تولید سنگ نمک تزیینی

سنگ نمک گرمسار برای تولید چراغ خواب ها و وسایل تزیینی نمکی هم بسیار محبوب است اللخصوص در سال های اخیر که به دلیل تحقیقات علمی انجام شده دریافته اند که وجود سنگ نمک با کیفیت با خواص درمانی در محیط خانه تاثیرات بسیار خوبی بر بدن انسان دارد.

صادرات سنگ نمک گرمسار

از سی سال گذشته تا کنون با انجام آزمایشات متعدد پی بردند این نمک در نوع خود در جهان بی نظیر است شهرت جهانی این سنگ نمک باعث شده تا سرمایه گذاران نسبت به آن جذب شوند و ماشین آلات متعددی برای استخراج از این معدن بکار روند که در نوع خود بسیار پیشرفته اند و کارخانه های متعدد فرآوری سنگ نمک گرمسار را به بزرگترین قطب سنگ نمک ایران تبدیل کرده اند که هشتاد درصد از نمک صادراتی کشور عزیزمان ایران از طریق سنگ نمک گرمسار تامین می شود.

سنگ نمک گرمسار

از جمله کشور هایی که به دلیل کیفیت بالای نمک این شهر خریدار آن است روسیه، هند و ترکیه است.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09194601519
سامانه پيامکي دریافت پیشنهادات و انتقادات : 50001040456019
شماره فکس: 02143852831
کانال تلگرام: namaksaraa@
صفحه اینستاگرام: namaksaraa
یست الکترونیکی: info@halito.ir

این مطالب را نیز ببینید!

خرید سنگ نمک

خرید سنگ نمک نارنجی و قرمز گرمسار

خرید سنگ نمک نارنجی و قرمز گرمسار، خرید سنگ نمک تزیینی، خرید سنگ نمک چراغدار، نمک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *