پنج شنبه , خرداد ۱۰ ۱۴۰۳
صفحه اصلی / سنگ نمک رنگی / سنگ نمک قرمز / بسته بندی سنگ نمک قرمز گرمسار ماهانه ۱۳۰۰ تن
سنگ نمک قرمز

بسته بندی سنگ نمک قرمز گرمسار ماهانه ۱۳۰۰ تن

بسته بندی سنگ نمک قرمز گرمسار ماهانه ۱۳۰۰ تن، فروش عمده سنگ نمک قرمز، صادرات سنگ نمک قرمز به عراق، هند و ترکیه، امکان تحویل در بسته بندی ها کوچک ۲۰ کیلویی و بزرگ جامبو بگ ۱ تنی.

خواص نمک قرمز در طب سنتی

سنگ نمک قرمز یکی از کمیاب ترین سنگ نمک های رنگی موجود در جهان می باشد. زیرا معادن گرمسار در استان سمنان و همچنین معادن پنجاب پاکستان تنها معادن اصلی هستند که این سنگ نمک را استخراج می کنند. نمک قرمز گرمسار از آهن بیشتری نسبت به همتای پاکستانی خود برخوردار است. دلیل رنگ قرمز این نمک ها خارج شدن مقدار اندکی از مواد معدنی دیگر هنگام استخراج به همراه آن ها می باشد. از خواص نمک قرمز می توان به این اشاره کرد که درصد بسیار بالایی از عنصر آهن را در خود دارد. از این رو علاوه بر آشپزی مصارفی مانند تزئینی و درمانی نیز دارد.

سنگ نمک قرمز به عنوان نمک طعام از سالم ترین نمک های خوراکی می باشد و دارای مواد معدنی بسیاری است. پزشکان مصرف نمک طبیعی را قبل و پس از غذا توصیه کرده اند. سنگ نمک هایی که در طب سنتی مورد تایید قرار می گیرند دارای کمترین درصد آلودگی محیطی هستند. این سنگ نمک ها دارای آهن ، پتاسیم ، منیزیم، ید طبیعی، منگنز، روی و کلسیم هستند. اگر مصرف درستی از این سنگ نمک ها داشته باشیم، آن ها می توانند فشار خون را تنظیم کنند و کاهش دهند.

 سنگ نمک قرمز

تولید کننده نمک قرمز گرمسار

مقدار سنگ نمک قرمز در مقایسه با سنگ نمک سفید بسیار ناچیز است و به همین دلیل کمیاب می باشد. این سنگ یک مورد خاص از سنگ نمک می باشد که به طور طبیعی در بعضی از معادن یافت می شود. سنگ نمک قرمز به صورت جزئی و در مقادیر بسیار کم در بعضی از نقاط جهان یافت می شود. اما تولید کنندگان اصلی نمک قرمز که در سطح فروش عمده فعالیت می کنند فقط دو کشور در جهان می باشند.

ایران و پاکستان دو کشوری هستند که نمک قرمز را کشف و استخراج می کنند. نمک قرمزی که از معادن ایران استخراج می شود در استان سمنان و در شهر گرمسار می باشد. نمکی که از گرمسار به بازار فروش کشوری و جهانی می رسد دارای کیفیت بالا و مقادیر آهن بیشتری نسبت به نمونه ی پاکستانی می باشد.

 سنگ نمک قرمز

صادرات سنگ نمک قرمز

سنگ نمک قرمز که از معادن کشورمان استخراج می شود به کشورهای همسایه و کشورهای اروپایی صادر می شود. همچنین این سنگ در بازار های داخلی و خارجی خرید و فروش می شود. ایران از طریق صادرات سنگ نمک قرمز در آمد خوبی را کسب می کند. اگر چه این سنگ با وجود برتری نسبت به همتای پاکستانی خود به دلیل نوسانات ارزی با قیمت کمتری به بازار جهانی عرضه می شود.

سنگ نمک قرمز

در صادرات نمک قرمز ایران به این نکته توجه داشته باشید که به دلیل کیفیت بالا و قیمت ارزان تر کشور های بسیاری خواهان سنگ نمک قرمز ایران هستند.

منبع: مرکز صادرات سنگ نمک هالیتو

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09194601519
سامانه پيامکي دریافت پیشنهادات و انتقادات : 50001040456019
شماره فکس: 02143852831
کانال تلگرام: namaksaraa@
صفحه اینستاگرام: namaksaraa
یست الکترونیکی: info@halito.ir

این مطالب را نیز ببینید!

نمک قرمز گرمسار

تامین کننده نمک قرمز گرمسار در کیسه های جامبو بگ

بزرگترین تامین کننده نمک قرمز گرمسار در کیسه های جامبو بگ، سنگ نمک قرمز جهت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *