جمعه , خرداد ۱۹ ۱۴۰۲
صفحه اصلی / اتاق نمک / اجرای اتاق نمک متا در ایران
اتاق نمک

اجرای اتاق نمک متا در ایران

نمک یک ضد عفونی کننده بسیار قوی است که در مواردی بسیار زیاد می توان برای درمان بسیاری از امراض تنفسی و پوستی از این محصول استفاده کرد ولی امروزه با ساخت اتاق نمک متا این کار و دسترسی به آن برای عموم افراد آزاد و همه می توانند برای از بین بردن بسیار از دردها و امراض خود از این اتاق ها استفاده نمایند.

مجری طرح اتاق نمک متا در ایران این اتاق را با استفاده از سنگ نمک و نمک های کاملا تزئینی ایجاد و در اختیار سلامت تمام افراد قرار داده است.

اتاق نمک متا

اتاق نمک متا چه کاربردی دارد؟

در گذشته های بسیار دور و زمانی که به خواص ویژه نمک پی بردند برای درمان بسیاری از امراض از غار های نمکی استفاده و با قرار دادن بیمار در آنجا به درمان او کمک می کردند ولی امروزه ای کار میسر و مقدور نیست ولی با ساخت اتاق نمک متخصصان موفق شدند که همان کار را در اتاق های نمک انجام دهند.

اجرای اتاق نمک به این شکل است که در اتاقی با استفاده از سنگ های معدنی نمک و با کمک گرفتن از نمک های تزئینی و رنگی مساحتی را کاملا پوشش می دهند تا این که تقریبا تمام فضا از بالای سقف و زمین و دیوار ها با نمک پوشانده شود سپس افرادی که را بیماری های تنفسی و یا پوستی حتی افرادی که سرماخوروگی های حاد و یا عوارض مغزی و … دارند را داخل اتاق قرار داده و شخص در حالت ریلکس کردن و یا استراحت بدون اینکه متوجه باشد از ذرات بسیار ریز نمک که در محیط پخش شده تنفس و یا این ذرات روی پوست فرد نشسته و با مرور زمان معالجه و درمان می شود.

البته از ساخت و اجرای این اتاق ها در درمان بسیاری از بیماری ها و حتی برای به دست آوردن آرامش و راحتی اعصاب نیز استفاده می شود البته باید در این نوع درمان صبور بود اما مطمئنا این کار با صبر عملی است.

اتاق نمک متا

ساخت اتاق نمک متا با قیمت مناسب

تولید کنندگان و سازندگان اتاق نمک انواع این اتاق ها را با نمک های عالی معدنی و سنگ نمک های درجه یک و نمک های تزئینی بسیار خوش رنگ و زیبا تولید کرده اند و برای درمان بسیاری از امراض و یا حتی سبک کردن بسیاری از درد ها از این اتاق ها و ارزش و کیفیت و آرامبخش بودن این اتاق ها استفاده می کنند.

سازندگان اتاق های نمک متا انواع این اتاق ها را با قیمتی مناسب در رهن و اجاره افراد قرار می دهند و شما می توانید حتی از فاتاق نمک متاروش اتاق نمک با قیمتی بسیار مناسب برخورادر و از آن استفاده نمایید.

منبع: بازار خرید و فروش سنگ نمک

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09194601519
سامانه پيامکي دریافت پیشنهادات و انتقادات : 50001040456019
شماره فکس: 02143852831
کانال تلگرام: namaksaraa@
صفحه اینستاگرام: namaksaraa
یست الکترونیکی: info@halito.ir

این مطالب را نیز ببینید!

تجهیزات اتاق نمک

معرفی تجهیزات اتاق نمک

معرفی تجهیزات اتاق نمک،آجر نمک، با متدهای جدید ساخت اتاق نمکی بعضی از تجهیزاتی که قبلا  …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *